MEBLE NA
WYMIAR

Meble na wymiar

Meble na wymiar – tego właśnie szukasz? W SATI Consulting posiadamy własne stolarnie oraz lakiernię frontów meblowych dzięki czemu zaopatrujemy klientów w meble na wymiar. Montaż kuchni na wymiar to również nasza specjalność.

Własny warsztat stolarski, który posiadamy umożliwia nam produkcję i montaż kuchni na wymiar. U nas zamówisz zabudowy kuchenne, szafy czy pawlacze. Twoja kuchnia na wymiar zostanie przygotowana według Twojego pomysłu. Możesz być pewny jakości materiałów – korzystamy z płyt MDF, HDF i meblowych. Dodatkowo posiadamy własne maszyny do obróbki płyt – otrzymasz zatem usługę kompleksową.

To nie koniec naszej oferty – montujemy i produkujemy także półki ścienne, łóżka piętrowe, biblioteczki, ławy do salonu, stoły, toaletki, jak i również drzwi przesuwane. Wszystkie produkty dostosowujemy wymiarem, kolorem i kształtem do wizji klienta. Chcesz skorzystać z naszych usług? Nasz przedstawiciel handlowy dokona pomiaru i wyceny gratis, a Ty będziesz mógł zobaczyć wizualizację w naszym studio projektowym.

Meble na wymiar Warszawa - zgłoś się do nas

Tel. 512 994 650 Mail: [email protected]

Działamy na terenie Warszawy i innych okolic województwa mazoweckiego. Wycenę i pomiar gwarantujemy Ci w gratisie – będziesz wiedzieć za co zapłacić. W czasie spotkania omawiamy wszelkie szczegóły. Oferowane przez nas kompleksowe remonty są w przystępnych cenach, a Ty zawsze możesz liczyć na indywidualne podejście.