WYKOŃCZENIA
WNĘTRZ

Wykończenia wnętrz

Poszukujesz malarza lub innych fachowców od wykończenia wnętrz? Nie musisz dłużej szukać – znajdziesz ich w SATI Consulting. Jako doświadczona ekipa remontowa z Warszawy podejmujemy się wykończenia wnętrz w nowym i starym budownictwie. Tapetowanie i malowanie ścian, układanie paneli, desek podłogowych, wykładzin i parkietów – wszystko to znajdziesz w naszej ofercie.

Świadczymy także usługi z zakresu montażu listw podłogowych, karniszy, półek i szafek, składania mebli czy układania boazerii. Podejmiemy się nawet wyrównania krzywej ściany, nanoszenie zaprawki również leży w naszych kompetencjach. Pisząc krótko – świadczymy kompleksowe usługi wykończenia wnętrz, do których podchodzimy z dużym przyłożeniem do uwag i sugestii klientów.

Wykończenia wnętrz - Warszawa

Działamy na terenie Warszawy i innych okolic województwa mazoweckiego. Wycenę i pomiar gwarantujemy Ci w gratisie – będziesz wiedzieć za co zapłacić. W czasie spotkania omawiamy wszelkie szczegóły. Oferowane przez nas kompleksowe remonty są w przystępnych cenach, a Ty zawsze możesz liczyć na indywidualne podejście.