USŁUGI
STOLARSKIE

Usługi stolarskie

Świadczone przez nas usługi stolarskie w Warszawie to kolejna kompleksowa oferta naszej firmy. Consulting SATI produkuje meble kuchenne, garderoby, stoły dębowe i sosnowe, a także szafy na wymiar. W naszych realizacjach nie brakuje również – biurek, bud dla psów, mebli ogrodowych, ław oraz piaskownic. Potrzebujesz nowych podłóg w swoim domu? Mamy dla Ciebie podłogi drewniane, zapewnimy Ci także deskowanie poddasza czy montaż tarasu.

Jako że jesteśmy zespołem fachowców, w którym szeregach nie brakuje stolarzy – korzystamy jedynie ze sprawdzonego sprzętu. To gwarancja porządnych usług stolarskich. Będąc profesjonalną firmą współpracujemy również z dobrymi tartakami, by stale być zaopatrzonym w dobrej jakości surowiec.

To za mało? Nasze usługi mają charakter kompleksowy zatem oprócz tego zamówisz u nas – cięcie na wymiar, frezowanie i szlifowanie. Ponadto mamy własną lakiernię, gdzie pomalujemy Twoje meble. Zamów specjalistyczne usługi pokryte gwarancją u nas!

Stolarz Warszawa - zgłoś się do nas

Działamy na terenie Warszawy i innych okolic województwa mazoweckiego. Wycenę i pomiar gwarantujemy Ci w gratisie – będziesz wiedzieć za co zapłacić. W czasie spotkania omawiamy wszelkie szczegóły. Oferowane przez nas kompleksowe remonty są w przystępnych cenach, a Ty zawsze możesz liczyć na indywidualne podejście.