ZABUDOWY
GK

Zabudowy gipsowo-kartonowe

SATI Consulting to ekipa remontowa, która świadczy swoje usługi w Warszawie. Jesteśmy nowoczesnym zespołem, który cały czas się szkoli i rozumie, jak ważne są zmieniające się trendy w budownictwie i branży remontowej. Dokładamy wszelkich starań w zakresie usług zabudowy gipsowo-kartonowej.

Stawianie ścianek działowych, zabudowy gipsowo-kartonowej (GK), podwieszanie sufitów, tworzenie łuków oraz półek w ścianach, podbitki na poddaszach, wyrównywanie ścian – to nasze specjalizacje, a zakres oferty stale się powiększa. 

Nie straszne nam także adaptacje domów i mieszkań oraz innych obiektów, np. do celów mieszkaniowych. Dbamy także o wykończenie naszych usług zabudowy GK, żeby klient był zadowolony z efektu końcowego. Dzięki temu pomieszczenia, w których zastosujemy zaprawę gipsowo-kartonową będą świetnie i oryginalnie się prezentować.

Zabudowa GK Warszawa - zgłoś się do nas

Działamy na terenie Warszawy i innych okolic województwa mazoweckiego. Wycenę i pomiar gwarantujemy Ci w gratisie – będziesz wiedzieć za co zapłacić. W czasie spotkania omawiamy wszelkie szczegóły. Oferowane przez nas kompleksowe remonty są w przystępnych cenach, a Ty zawsze możesz liczyć na indywidualne podejście.