USŁUGI
GLAZURNICZE

Usługi glazurnicze

Potrzebujesz glazurnika w Warszawie? Znajdziesz go wśród członków zespołu SATI Consulting. Zapewniamy kompleksowe usługi glazurnicze. W naszej ofercie znajdziesz układanie płytek tradycyjnych, podłogowych i ściennych, układanie terakoty, klejenie gresu na sufit oraz cięcie gresu wodną metodą Water Jet. Podejmujemy się także remontu kuchni i łazienek, układania płytek małych, dużych, poziomych oraz pionowych, a także szlifowania ich pod kątem 45°.

Jako firma z doświadczeniem używamy jedynie specjalistycznego i sprawdzonego sprzętu podczas świadczenia usług glazurniczych. Zespołowi glazurników w SATI Consulting nie straszny jest żaden format układania płytek. Mamy doświadczenie, angażujemy się w klienta i gwarantujemy najwyższą jakość.

Glazurnik Warszawa - zgłoś się do nas

Działamy na terenie Warszawy i innych okolic województwa mazoweckiego. Wycenę i pomiar gwarantujemy Ci w gratisie – będziesz wiedzieć za co zapłacić. W czasie spotkania omawiamy wszelkie szczegóły. Oferowane przez nas kompleksowe remonty są w przystępnych cenach, a Ty zawsze możesz liczyć na indywidualne podejście.