USŁUGI
HYDRAULICZNE

Usługi hydrauliczne

Aby móc oferować kompleksowe usługi dla naszych klientów SATI Consulting musiało zgromadzić zespół specjalistów. To właśnie dzięki temu posiadamy w naszych szeregach hydraulików i instalatorów z uprawnieniami.

Świadczymy fachowe usługi hydrauliczne i kanalizacyjne na terenie Warszawy i okolic. Zajmujemy się naprawą oraz montażem grzejników, kotłów gazowych i olejowych na paliwa stałe, instalacji wodnych oraz grzewczych, a także ogrzewania podłogowego i ściennego. Zgłoś się do nas również, jeśli Twoja kotłownia wymaga modernizacji.

Sztuka budowlana jest dla nas priorytetem, również w kwestii usług hydraulicznych. Dlatego gwarantujemy jakość wykonania oraz dotrzymywanie terminów i profesjonalną pomoc. 

Hydraulik Warszawa - zgłoś się do nas

Działamy na terenie Warszawy i innych okolic województwa mazoweckiego. Wycenę i pomiar gwarantujemy Ci w gratisie – będziesz wiedzieć za co zapłacić. W czasie spotkania omawiamy wszelkie szczegóły. Oferowane przez nas kompleksowe remonty są w przystępnych cenach, a Ty zawsze możesz liczyć na indywidualne podejście.