USŁUGI
ELEKTRYCZNE

Usługi elektryczne

Elektryka w Warszawie znajdziesz w zespole SATI Consulting. Usługi elektryczne to jeden z zakresów naszej szerokiej oferty. W naszych kompetencjach leży – montaż instalacji elektrycznych, alarmowych, telewizyjnych i teleinformatycznych. Zakładanie gniazdka, oświetlenia, włącznika, podłączenie sprzętu AGD i RTV, instalacja antenowa, telefoniczna, Internetowa – w tym również Ci pomożemy.

W rzetelnej firmie nie pozwalamy sobie na brak profesjonalizmu, dlatego każdy nasz pracownik posiada odpowiednie uprawnienia i szkolenia, takie jak uprawnienia SEP. Wykonamy dla Ciebie usługi elektryczne w sposób kompleksowy.  

Każde wykonane przez nas zlecenie w zakresie usług elektrycznych jest potwierdzone pisemnym protokołem odbioru. Potrzebujesz jakości i indywidualnego podejścia? Zgłoś się do nas.

Elektryk Warszawa - zgłoś się do nas

Działamy na terenie Warszawy i innych okolic województwa mazoweckiego. Wycenę i pomiar gwarantujemy Ci w gratisie – będziesz wiedzieć za co zapłacić. W czasie spotkania omawiamy wszelkie szczegóły. Oferowane przez nas kompleksowe remonty są w przystępnych cenach, a Ty zawsze możesz liczyć na indywidualne podejście.